LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Cavi-Lipo to jedno z najbardziej zaawansowanych medycznych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zmodyfikowaną, ulepszoną technologię kawitacji ultradźwiękowej z interferencją fal o częstotliwości 25kHz i mocy 1W. Jest to tak zwana kawitacja drugiej generacji, nie używana nigdy wcześniej w branży estetycznej, dzięki której osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa.

Potwierdzone zostało to badaniami klinicznymi oraz prestiżowym certyfikatem FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. W Szwecji zabiegi Cavi-Lipo są oficjalnie rekomendowane przez lekarzy i refundowane przy leczeniu otyłości, stanowią prawdziwą alternatywę dla liposukcji.

1 na 1 Studio: CAVI-LIPO
1 na 1 Studio: CAVI-LIPO

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej można wykonywać na udach, brzuchu, ramionach, podbródku lub innych partiach ciała, gdzie występuje problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

Fale ultradźwiękowe wytwarzane przez Cavi-Lipo skoncentrowane są wyłącznie na komórkach tłuszczowych.

Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega rozdrobnieniu. Wskutek wibracji tworzonych przez falę, zawartość zaczyna się przemieszczać, a w komórce tworzą się puste przestrzenie tzw. bąble kawitacyjne. Przestrzenie te powiększają się zwiększając jednocześnie objętość komórki, aż do momentu w którym jej membrana zostaje przerwana, a zawartość uwolniona. Następnie tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z organizmu przez naturalny system metabolizmu.

Komórki zostają zlikwidowane na zawsze co zapobiega efektowi jojo.

INTERFERENCJA FALI ULTRADZWIĘKOWEJ

Dzięki specjalnie opatentowanej budowie głowicy zabiegowej, Cavi-Lipo generuje wiele nakładających się na siebie fal ultradźwiękowych. Niesie to za sobą szereg korzyści:

• Uzyskanie znacznie silniejszego zjawiska kawitacji w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami, co przekłada się na lepsze efekty zabiegów.
• Lepsze wykorzystanie mocy wyjściowej – bez ryzyka poparzeń.
• Fale rozchodzą się pod kątem, dzięki czemu tkanka tłuszczowa penetrowana jest w bezpieczny sposób, niż w przypadku typowych fali liniowych.

Cavi-Lipo zostało także wyposażone w silikonową głowicę stworzoną specjalnie do likwidacji cellulitu. Użycie tej głowicy powoduje, że zawartość komórek ulega upłynnieniu, co prowadzi do wyrównania ich struktury. W wyniku tego działania skóra z zewnątrz staje się jędrniejsza i gładsza, a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje widocznie zredukowany.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM CAVI-LIPO

• Tydzień przed rozpoczęciem serii zabiegów warto zacząć stosować lekkostrawną dietę i unikać alkoholu. W ten sposób odciążymy wątrobę, która sprawniej poradzi sobie z metabolizowaniem usuniętej tkanki tłuszczowej
• Tydzień przed zabiegiem należy odstawić aspirynę
• Należy spożywać głownie żywność gotowaną i duszoną w miarę możliwości nie tłustą

ZALECENIA PO ZABIEGU CAVI-LIPO

• Unikać wysokich temperatur, nawilżać skórę
• Unikać jedzenia ostrych potraw
• Oczyszczać skórę zimną wodą
• Aby uzyskać pełen efekt drenujący, pić co najmniej 1,5 l wody dziennie
• Spożywać dużą ilości warzyw i owoców
• Zwiększyć aktywność fizyczną
• Zabieg wykonywać w odstępach 7-10 dni
• Wskazane jest wykonanie co najmniej trzech zabiegów dla uzyskania satysfakcjonujących efektów

PRZEBIEG ZABIEGU LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Cavi-Lipo jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty rekomendowanych jest 6 zabiegów, w odstępach 7-10 dni. Zabieg powoduje natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej, po każdym zabiegu zmniejszenie obwodu np. talii lub ud o ok. 1cm. Po serii 6 zabiegów powinniśmy spodziewać się minimum 4-6cm, w niektórych przypadkach uzyskujemy nawet dwukrotnie większe efekty.

Rezultaty zabiegu zależą od wielu czynników m. in. diety, stylu życia, uwarunkowań genetycznych.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, osteoporoza, epilepsja, zmiany skórne w postaci wysypek, ran, blizn, infekcji słaba krzepliwość krwi, nadciśnienie tętnicze, przepuklina, niewydolność serca (rozrusznik serca), choroby nowotworowe (mniej niż 5 lat po leczeniu), choroby wątroby i nerek, ciała obce, metale oraz implanty, endoproteza.

KONTAKT

1 na 1 Studio

ul. Strzeszyńska 63, 60-479 Poznań ( Galeria Podolany 1 piętro )

+48 537 979 571

kontakt@1na1studio.pl

1 na 1 Studio kontat

Już teraz możesz zarezerwować termin treningu lub zabiegu online.

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek - Piątek:    9 - 21

Sobota:                        9 - 15

Niedziela:       studio nieczynne

Zapraszamy do zapisu do naszego newslettera
INSTAGRAM