TRENING EMS

1 na 1 Studio: Trening EMS

Trening EMS (Electrical Muslce Stimulation) to innowacyjna metoda treningowa, dzięki której wszystkie grupy mięśniowe aktywowane są jednocześnie w tym samym czasie z indywidualnie dopasowaną intensywnością.

 

Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić, zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia Miha Bodytec.

Dzięki temu trening EMS jest znacznie krótszy od tradycyjnych form treningowych wymagających spędzania na siłowni kilku godzin w tygodniu, ponieważ trwa zaledwie 20 minut.

 

 Nowa droga do wymarzonej figury

Niemal wszystkie duże grupy mięśniowe są jednocześnie pobudzane i trenowane według indywidualnego programu dozowania impulsu, dotyczy to nawet trudno dostępnych mięśni głębokich oraz mięśni talii i bioder. Wzmaga się aktywność enzymów i metabolizm wzrasta. Muskulatura ulega rozbudowaniu, zbędny tłuszcz zamieniany jest w energię i spalany – efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin po treningu!

Wynik jest imponujący: Skuteczne i trwałe wymodelowanie sylwetki poprzez budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Trening EMS jest gwarancją uzyskania maksymalnych efektów w minimalnym czasie!

Dlaczego trening EMS jest skuteczny?

To metoda stosowana od lat w fizjoterapii, dzięki niemieckiej technologii doczekała się zastosowania w sporcie i medycynie estetycznej.

EMS umożliwia poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu przy maksymalnej oszczędności czasu. Niezależnie od tego czy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, walka z cellulitem czy zbudowanie masy mięśniowej, trening EMS daje gwarancję uzyskania efektów w najprostszy i najszybszy sposób.

Rytmiczne napinanie mięśni podczas stymulacji pełni funkcje zbliżone do różnych form masażu ciała, a to sprzyja wielu procesom, które są korzystne nie tylko dla samych mięśni. Poprawia się napięcie tkanki łącznej i lokalne krążenie krwi oraz płynów tkankowych. Większe dotlenienie krwi sprzyja lepszemu spalaniu tłuszczu.

1 na 1 Studio: Trening EMS
1 na 1 Studio: Trening EMS
1 na 1 Studio: Trening EMS
1 na 1 Studio: Trening EMS

Podczas jednego treningu EMS Twoje ciało wykona średnio 150 razy więcej napięć mięśni, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu. Dzięki temu 20 minutowy trening odpowiada 3-4 godzinom treningu na siłowni.Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln trening EMS jest o 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy.

Z treningu EMS korzystają zawodowi sportowcy (Usain Bolt, bracia Kliczko, piłkarze Bayernu Monachium, PSG, Atletico i Realu Madryt itd.), agencje rządowe (NASA), gwiazdy show biznesu i modelingu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley itd.).

 

Dlatego, jeżeli:

 

  • cenisz swój czas,

  • zależy Ci na uzyskaniu szybkich i skutecznych efektów,

  • masz problemy z bólami kręgosłupa i zależy Ci na wzmocnieniu pleców,

  • chcesz wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów,

  • zależy Ci na ujędrnieniu skóry,

  • chcesz poprawić swoją kondycję i zwiększyć wytrzymałość mięśniową,

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE TRENING PERSONALNY EMS!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY  W „1 NA 1 STUDIO”!

 

 

Trening EMS jest rozwiązaniem dla każdego.

Trening personalny EMS kształtuje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i celulit, poprawia kondycję, podkręca metabolizm. Wzmacnia także mięśnie powierzchniowe oraz głębokie, które osłabione są jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców.

Osiągniesz to trenując 20 minut, raz w tygodniu,

w „1 na 1 Studio”.

 

1 na 1 Studio: Trening EMS

Trening odbywa się w wygodnym, dopasowanym stroju, który podnosi komfort ćwiczeń. Na strój zakłada się kamizelkę oraz specjalne paski z elektrodami na nogi, ramiona i pośladki. Całość dzięki wbudowanym elektrodom, pozwala także stymulować mięśnie klatki piersiowej, brzucha oraz pleców. Strój można wypożyczyć lub nabyć bezpośrednio na miejscu. Podczas treningów próbnych, strój udostępniany jest bezpłatnie.

Trening EMS jest bardzo intensywny. Należy spożyć wystarczającą ilość płynu (minimum 0,5 l) przed rozpoczęciem treningu oraz po jego zakończeniu. Unikaj dodatkowego wysiłku w dniu wykonywania treningu, a także przez całą następną dobę.

1 na 1 Studio: Trening EMS

Regulamin konkursu:

https://www.instagram.com/p/BlYKJuMBZOG/?taken-by=1na1_studio:

  1. Voucher jest zniżką w wysokości 300 zł na pakiet 4 treningów EMS (podstawowa cena pakietu 4 treningów wynosi 516 zł.)
  2. Voucher nie obejmuje ceny wypożyczenia stroju treningowego.
  3. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na udostępnienie zdjęcia z treningu w mediach społecznościowych.                                       Powodzenia 🙂

Przeciwwskazania do wykonywanie treningu EMS: rozrusznik serca, wady serca, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby niewydolności serca, stwardnienie tętnic, arytmie, cukrzyca, choroby neurologiczne, nowotwory, gruźlica, astma, POCHP, reakcje alergiczne skóry, ciąża, epilepsja, ciężkie zaburzenia krążenia krwi, miażdżyca w zaawansowanym stadium, przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej, ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe, stany gorączkowe, krwawienie (krwotoki), tendencja do ciężkich krwawień (hemofilia).

 

KONTAKT

1 na 1 Studio

ul. Strzeszyńska 63, 60-479 Poznań ( Galeria Podolany 1 piętro )

+48 537 979 571

kontakt@1na1studio.pl

1 na 1 Studio kontat

Już teraz możesz zarezerwować termin treningu lub zabiegu online.

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek - Piątek:    10 - 20

Sobota:           studio nieczynne

Niedziela:       studio nieczynne

Zapraszamy do zapisu do naszego newslettera
INSTAGRAM